FAKTOR PLUS

Zdravá výživa a doplňky stravy: Úvodem k tématu

Na otázku, co je to počítač a jak se s ním pracuje, dnes odpoví i malé dítě. Ale co víme o svém těle, jak funguje, jak bychom se měli stravovat, abychom žili zdravým životem a v plné síle? Takové otázky již vesměs vyvolají mnoho rozpaků. Jedním z důvodů je i skutečnost, že náš vzdělávací systém prakticky trpí absencí výchovy ke správné výživě. A přitom pravděpodobně nenajdeme jedince, který by zpochybňoval tvrzení, že výživa ovlivňuje náš život zásadním a rozhodujícím způsobem.

Především na výživě záleží, jak se cítíme, zda-li jsme duševně vyrovnaní nebo psychicky strádáme, trpíme nervozitou, propadáme pesimismu, depresivním náladám, jsme unavení či naopak uvolnění, radujeme se ze života a žijeme aktivně. Výživa ovlivňuje i náš fyzický vzhled a dokonce i to, jak rychle budeme stárnout. Není pochyb o tom, že právě výživa stojí za problémem, jestli po práci (celodenní námaze) padneme vyčerpáním, anebo nám stačí pouze krátký odpočinek, abychom strávili svůj volný čas aktivním způsobem.

Záleží jen na každém konkrétním jedinci, jak se svým životem naloží a zda-li se rozhodne raději „trpět“ a předčasně stárnout nebo jestli si každý den „vychutná plnými doušky“ v plné síle a pevném zdraví.

Není našim cílem nabízet svým klientům "zaručeně" fungující produkty za spoustu peněz většinou s placebo efektem, ale vést je ke zdravé výživě, správným stravovacím návykům a pohybu, které odpovídají jejich aktuálnímu zdravotnímu stavu a tělesné kondici.

Zdravá výživa = návrat k přírodě

 


 

Nabízíme komplexní služby v oblastech výživového poradenství – tvorba jídelníčků
a výživových plánů, nutriční konzultace a vzdělávání

Naše služby jsou poskytovány jak pro jednotlivce tak i malé či velké skupiny. Poradenství probíhá formou přímého osobního kontaktu.

 

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Zdravá výživa a doplňky stravy

Realizace: fullvent

2008-2019 © FAKTORPLUS.CZ