FAKTOR PLUS

Kondiční cvičení pro MUŽE v Benešově

cviceni-muzi-benesov

Kondiční cvičení pro muže je skupinové cvičení v malé skupině max. 6 účastníků zaměřené na posílení problémových partií, rozvoj kondice a zvýšení svalové vytrvalosti. Při cvičení je využívána především váha vlastního těla, ale také pomůcky jako jsou např. činky, overbally, Bosu, gymnastické míče aj. Na lekcích je kladen důraz na techniku prováděných cviků doprovázených správným dýcháním.

1 VOLNÉ MÍSTO !!!
 

CVIČÍME PO CELÝ ROK...

Tato skupinová cvičení pro muže budou zaměřena na "Core" trénink. „Core" znamená jádro a daný systém dokáže aktivovat (posilovat) vnitřní (hluboké) ale i vnější svaly středu těla. Prostřednictvím „Core" cvičení posílíte zejména svaly v oblasti zad a břicha, potažmo kyčlí a pánevního dna. Budete-li mít dostatečně silné svaly středu těla, získáte správné držení těla, zabráníte nebo odstraníte bolesti v oblasti zad, zejména bederní a křížové, odstraníte nebo předejdete bolestem v oblasti pánve a jejímu přílišnému naklonění vpřed. Budeme cvičit i Bodyweight systém. Jak už sám název napovídá, jsou to silová cvičení, při kterých jedinec vytváří odpor pohybem svého těla a nepotřebuje nářadí. Cvičení je pestré, zábavné, ale i náročné. 

Kdy a kde budeme cvičit?

Skupina:

max. 6 mužů. Preferujeme INDIVIDUÁLNÍ přístup.

Místo konání:

Sokolovna v Benešově u Prahy (Tyršova 438, 1. patro) - mapu a GPS naleznete ZDE.

Cena:

1000 Kč/ měsíc

Trenér:

Mgr. Petr Jež (více informací ZDE


V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Mgr. Petra Ježe na tel. čísle 724 033 133. Nebo nám napište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

--

Účastník zaplacením kurzovného vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením.

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > Kondiční cvičení pro MUŽE v Benešově

2008-2023 © FAKTORPLUS.CZ