FAKTOR PLUS

Nordic Walking: Programy a ceny

POPISDÉLKA TRVÁNÍPOČET OSOBCENA
Kurzy dle kurzu dle kurzu dle kurzu
Soukromé lekce 60 min. 1 od 600 Kč
Firemní programy dle domluvy   dle domluvy     dle domluvy  

 

Kurzy Nordic Walking

Zdravý den s Nordic Walking 

Více informací ZDE.

INSTRUKTOR Nordic Walking - dvoudenní kurz

Více informací ZDE.

INSTRUKTOR Nordic Walking - rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT

Více informací ZDE.

Soukromé lekce

Řadě začínajících jedinců, kteří se chtějí pravidelně a cíleně věnovat Nordic Walking, se zdá zbytečné oslovit instruktora. Pro ty, kteří se vydali cestou samouků, může být Nordic Walking vlivem špatné či dokonce nezvládnuté techniky spíše záležitostí nepříjemnou a neefektivní, která zdraví pravděpodobně neprospěje, jelikož lze očekávat negativní dopady nesprávných stereotypů na pohybový aparát. Během praktických lekcí Vám ukážeme a vysvětlíme správnou techniku, opravíme případné chyby tak, abyste si dobře osvojili základy této zdraví prospěšné pohybové aktivity. Stejně jako v jiných sportech, i zde existují postupy a zásady, jimiž se řídí výuka chůze s holemi. Pod vedením instruktora se naučíte správné technice mnohem rychleji, efektivněji, bezpečněji a bez nežádoucích pohybových stereotypů.

Sami jsme se již mnohokrát přesvědčili, že vyhledání kvalifikovaného odborníka je také tou úspornější variantou.

Firemní programy "program péče o zdraví zaměstnanců"

Co znamená program péče o zdraví zaměstnanců?

Proč se tím vůbec zabývat?

Jste spokojeni s pracovními výkony svých zaměstnanců a nebo máte jiné představy?

…Průzkumy ukazují, že lidé nejsou až tak liknaví či líní, ale mohou nebo spíše jsou nemocní, aniž to ví.

Určitě znáte strukturu svých zaměstnanců.

Jsou zdraví nebo nemocní? Mají nadváhu? Nejsou již obézní?

Civilizace spojená s vědecko-technickým rozvojem nám bohužel nepřináší jen pozitiva, ale stále více se potýkáme s nemocemi pramenícími ze změny životního stylu. Ročně v ČR přibývá cca 450 tisíc lidí s nadváhou. Narůstá počet srdečně cévních onemocnění nezřídka končících infarktem myokardu nebo mozkovou mrtvicí. Máme více nemocných cukrovkou 2. typu a vysoký krevní tlak již bereme jako běžnou záležitost. O permanentním stresu netřeba hovořit. Lidé jsou více unavení, jejich pozornost a soustředění se snižuje, tak stále klesá pracovní výkon. Množí se počet pracovních neschopností a přibývá dlouhodobě práce neschopných.

Péče o zaměstnance a jejich zdraví je skloňována téměř ve všech zemích. Bohužel trendem se ještě nestala a prosazuje se spíše ve velmi úspěšných společnostech např. formou zdravé kuchyně v rámci firemního stravování nebo prostřednictvím rozličných benefitů zaměřených na rozvoj tělesné a duševní kondice.

Námi vytvořené programy Vám ve výsledku nepřinesou jen ekonomické úspory, ale perspektivu zdravého produktivního zaměstnance. Snažíme se, aby byly vždy tím nejoptimálnějším řešením na míru v rámci dané specifikace Vašich požadavků.

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Nordic walking > Programy a ceny

2008-2023 © FAKTORPLUS.CZ