FAKTOR PLUS

Kondiční cvičení pro ženy v Benešově

cviceni pro zeny

Kondiční cvičení pro ženy je skupinové cvičení pro ženy zaměřené na posílení problémových partií, rozvoj kondice a zvýšení svalové vytrvalosti. Při cvičení je využívána především váha vlastního těla, ale také pomůcky jako jsou např. činky, overbally, Bosu, gymnastické míče aj. Na lekcích je kladen důraz na techniku prováděných cviků doprovázených správným dýcháním.

CVIČÍME PO CELÝ ROK...
Tato skupinová cvičení pro ženy budou zaměřena na „Core" trénink. „Core" znamená jádro a daný systém dokáže aktivovat (posilovat) vnitřní (hluboké) ale i vnější svaly středu těla. Prostřednictvím „Core" cvičení posílíte zejména svaly v oblasti zad a břicha, potažmo kyčlí a pánevního dna. Budete-li mít dostatečně silné svaly středu těla, získáte správné držení těla, zabráníte nebo odstraníte bolesti v oblasti zad, zejména bederní a křížové, odstraníte nebo předejdete bolestem v oblasti pánve a jejímu přílišnému naklonění vpřed. Budeme cvičit i Bodyweight systém. Jak už sám název napovídá, jsou to silová cvičení, při kterých jedinec vytváří odpor pohybem svého těla a nepotřebuje nářadí. Cvičení je pestré, zábavné, ale i náročné. Zaměříme se také na cvičení dle Ludmily Mojžíšové věnující se uvolnění, následně i posílení svalů udržujících správné postavení páteře a pánevního dna.

Kdy a kde budeme cvičit?

Můžete si vybrat... 

Skupina:

max. 8 žen. Preferujeme INDIVIDUÁLNÍ přístup.

Místo konání:

Sokolovna v Benešově u Prahy (Tyršova 438, 1. patro) - mapu a GPS naleznete ZDE.

Cena:

CVIČENÍ 3x TÝDNĚ:         1500 Kč/ měsíc

CVIČENÍ 2x TÝDNĚ:         1100 Kč/ měsíc

Lektoři:

Mgr. Petr Jež (více informací ZDE) - večerní cvičení

Mgr. Jana Stejskalová - ranní cvičení

(V případě potřeby se lektoři mohou "zaskakovat".)

 


V případě jakýchkoli dotazů na večerní cvičení kontaktujte Mgr. Petra Ježe na tel. čísle 724 033 133. V případě dotazů na ranní cvičení Mgr. Janu Stejskalovou - 608 815 146. Nebo nám napište na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

--

Účastnice (účastník) zaplacením kurzovného vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením.

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz

2008-2024 © FAKTORPLUS.CZ