FAKTOR PLUS

INSTRUKTOR Nordic Walking s akreditací MŠMT

 

instruktor nw

Termín: JARO 2024 - více termínů (viz. níže) 


Tento kurz je ideální formou pro ty, kdo chtějí umět a šířit NW např. instruktory fitness, osobní trenéry, tělovýchovné pracovníky, zdravotnický personál v lázeňských a rehabilitačních centrech, výživové poradce apod. ale i všem ostatním, které zajímá tento zdraví prospěšný sport.

Po úspěšném absolvování kurzu obdrží absolvent Osvědčení s celostátní platností, která je podkladem pro vydání živnostenského listu a získá tak PROFESNÍ KVALIFIKACI: INSTRUKTOR/INSTRUKTORKA KONDIČNÍ CHŮZE (nejvyšší vzdělání, které lze v Nordic Walking v ČR dosáhnout).

Garantem kurzu je Mgr. Jana Stejskalová

Autorizovaná osoba (AO) MŠMT, jež má oprávnění provádět zkoušky, na jejichž základě lze vydat osvědčení o získání profesní kvalifikace INSTRUKTOR/INSTRUKTORKA KONDIČNÍ CHŮZE. Vystudovala Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci obor rekreologie, specializace – management životního stylu. Obhájila diplomovou práci se zaměřením na výzkum a testování účinků Nordic Walking na organismus (zátěžová fyziologie). Absolvovala půlroční studijní stáž na University of Jyväskylä ve Finsku – Fakulty of Health Science and Sport. Od roku 2008 je držitelkou mezinárodní licence trenér Nordic Walking (Holandsko), certifikát INWA (International Nordic Walking Association). Byla reprezentantkou v běhu na lyžích a NW, který je neodmyslitelnou součástí přípravy lyžařů běžců se učila již ve školním věku. Lektorskou a trenérskou praxi začala v roce 2002. Trenérskou praxi mimo jiné absolvovala také na Harvard University (USA). Je držitelkou akreditace u MŠMT na rekvalifikační kurzy se zaměřením NW. Nordic Walking, následně Nordic Running úspěšně aplikuje v rámci kondiční přípravy u výkonnostních i vrcholových sportovců.

Termín kurzu - JARO 2024: 

1. část: 20. - 21. 1. nebo 23. - 24. 3. (SO + NE) 

2. část: 12. - 14. 4. 
(PÁ + SO + NE)

3. část: 31. 5. - 2. 6.
 (PÁ + SO + NE)


CÍL KURZU:

Základní náplň kurzu:

teoretická a praktická výuka zaměřená na získání vědomostí a dovedností pro vedení lekcí NW se zaměřením na rekreační chůzi, následně kondiční lekce i sportovní trénink

Teoretická část

Praktická výuka

Cena:

13 900 Kč (20% SLEVA PRO ČLENY ČESKOMORAVSKÉ FEDERACE NORDIC WALKING = 10 980 Kč)

Již jste absolvovali dvoudenní kurz "INSTRUKTOR Nordic Walking"a máte zájem o tento "velký" kurz akreditovaný MŠMT?

V případě, že:

Cena zahrnuje:

Místo konání:

Benešov u Prahy - praktická výuka v areálu zámku Konopiště, teorie v centru FaktorPlus

Lektoři kurzu:

Časový harmonogram kurzu:

zašleme přihlášeným účastníkům kurzu emailem po zaplacení kurzovného

Platební podmínky:

kurzovné (13 900 Kč, členové Českomoravské federace NW 10 980 Kč) prosíme uhradit bankovním převodem – jednorázově!

Do zprávy pro příjemce uveďte své PŘÍJMENÍ.

Číslo účtu: 160727532/0300

S sebou:

Uzávěrka přihlášek:

uzávěrka přihlášek je 14 dní před zahájením kurzu

(Přihlášky telefonicky na čísle 608 815 146 - Mgr. Jana Stejskalová.)

Počet účastníků kurzu:

kapacita kurzu je 10 účastníků!

Storno podmínky:

V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 13 900 Kč resp. 10 980 Kč) vrácena zpět.

Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.


Pro případné dotazy či zájem o rezervaci místa nás kontaktujte na tel. 608815146 (Mgr. Jana Stejskalová) nebo e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > INSTRUKTOR Nordic Walking s akreditací MŠMT

2008-2024 © FAKTORPLUS.CZ