FAKTOR PLUS

INSTRUKTOR Nordic Walking s akreditací MŠMT

 

instruktor nw

Termín: více termínů (viz. níže)


Tento kurz je ideální formou pro ty, kdo chtějí umět a šířit NW např. instruktory fitness, osobní trenéry, tělovýchovné pracovníky, zdravotnický personál v lázeňských a rehabilitačních centrech, výživové poradce apod. ale i všem ostatním, které zajímá tento zdraví prospěšný sport.

Po úspěšném absolvování kurzu obdrží absolvent Osvědčení s celostátní platností, která je podkladem pro vydání živnostenského listu a získá tak PROFESNÍ KVALIFIKACI: INSTRUKTOR/INSTRUKTORKA KONDIČNÍ CHŮZE (nejvyšší vzdělání, které lze v Nordic Walking v ČR dosáhnout).

Garantem kurzu je Mgr. Jana Stejskalová

Autorizovaná osoba (AO) MŠMT, jež má oprávnění provádět zkoušky, na jejichž základě lze vydat osvědčení o získání profesní kvalifikace INSTRUKTOR/INSTRUKTORKA KONDIČNÍ CHŮZE. Vystudovala Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci obor rekreologie, specializace – management životního stylu. Obhájila diplomovou práci se zaměřením na výzkum a testování účinků Nordic Walking na organismus (zátěžová fyziologie). Absolvovala půlroční studijní stáž na University of Jyväskylä ve Finsku – Fakulty of Health Science and Sport. Od roku 2008 je držitelkou mezinárodní licence trenér Nordic Walking (Holandsko), certifikát INWA (International Nordic Walking Association). Byla reprezentantkou v běhu na lyžích a NW, který je neodmyslitelnou součástí přípravy lyžařů běžců se učila již ve školním věku. Lektorskou a trenérskou praxi začala v roce 2002. Trenérskou praxi mimo jiné absolvovala také na Harvard University (USA). Je držitelkou akreditace u MŠMT na rekvalifikační kurzy se zaměřením NW. Nordic Walking, následně Nordic Running úspěšně aplikuje v rámci kondiční přípravy u výkonnostních i vrcholových sportovců.

Termín kurzu: 

1. část: 28. - 29. 11. 2020 nebo 23. - 24. 1. 2021
2. část: 5. - 7. 2. 2021
3. část: 12. - 14. 3. 2021

CÍL KURZU:

Základní náplň kurzu:

teoretická a praktická výuka zaměřená na získání vědomostí a dovedností pro vedení lekcí NW se zaměřením na rekreační chůzi, následně kondiční lekce i sportovní trénink

Teoretická část

Praktická výuka

Cena:

10900 Kč (20% SLEVA PRO ČLENY ČESKOMORAVSKÉ FEDERACE NORDIC WALKING)

Již jste absolvovali dvoudenní kurz "INSTRUKTOR Nordic Walking"a máte zájem o tento "velký" kurz akreditovaný MŠMT?

V případě, že:

Cena zahrnuje:

Místo konání:

Benešov u Prahy - praktická výuka v areálu zámku Konopiště, teorie v centru FaktorPlus

Lektoři kurzu:

Časový harmonogram kurzu:

zašleme přihlášeným účastníkům kurzu emailem po zaplacení kurzovného

Platební podmínky:

kurzovné (10900 Kč, členové Českomoravské federace NW 8720 Kč) prosíme uhradit bankovním převodem – jednorázově!

Do zprávy pro příjemce uveďte své PŘÍJMENÍ.

Číslo účtu: 160727532/0300

S sebou:

Uzávěrka přihlášek:

uzávěrka přihlášek je 7 dní před zahájením kurzu

(Přihlášky telefonicky na čísle 608 815 146 - Mgr. Jana Stejskalová.)

Počet účastníků kurzu:

kapacita kurzu je 8 účastníků!

Storno podmínky:

V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 10900 Kč) vrácena zpět.

Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.


Pro případné dotazy či zájem o rezervaci místa nás kontaktujte na tel. 608815146 (Mgr. Jana Stejskalová) nebo e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > INSTRUKTOR Nordic Walking s akreditací MŠMT

Realizace: fullvent

2008-2021 © FAKTORPLUS.CZ