FAKTOR PLUS

INSTRUKTOR Nordic Walking - intenzivní kurz

sam 2199

Intenzivní kurz INSTRUKTOR Nordic Walking podléhající akreditaci MŠMT za 3980 Kč (resp. 4980 Kč)

Během víkendu zvládnete potřebnou praxi i teorii, po jejichž absolvování získáte certifikát INSTRUKTOR Nordic Walking.

Nejbližší termíny: 29. - 30. 6. 2024
Intenzivní dvoudenní kurz pro zájemce, kteří mají ambice vést lekce Nordic Walking pro jednotlivce i skupiny z řad veřejnosti. Absolventi instruktorského kurzu získají osvědčení, které jim umožní předávat teoretické a praktické vědomosti a dovednosti ve veřejném sektoru. Mohou učit druhé, aniž by tato výuka byla omezena pouze na vedení lekce či poradenskou činnost v rámci konkrétního kolektivu tedy např. členy nějakého oddílu, organizace nebo jiného samostatného subjektu.Je ideální formou pro ty, kdo chtějí umět a šířit NW např. instruktory fitness, osobní trenéry, tělovýchovné pracovníky, zdravotnický personál v lázeňských a rehabilitačních centrech apod. ale i všem ostatním, které zajímá tento zdraví prospěšný sport.

Fotografie z minulých kurzů ke shlédnutí ZDE 

Garantem kurzu je Mgr. Jana Stejskalová

Vystudovala Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci obor rekreologie, specializace – management životního stylu. Obhájila diplomovou práci se zaměřením na výzkum a testování účinků Nordic Walking na organismus (zátěžová fyziologie). Absolvovala půlroční studijní stáž na University of Jyväskylä ve Finsku – Fakulty of Health Science and Sport. Od roku 2008 je držitelkou mezinárodní licence trenér Nordic Walking (Holandsko), certifikát INWA (International Nordic Walking Association). Byla reprezentantkou v běhu na lyžích a NW, který je neodmyslitelnou součástí přípravy lyžařů běžců se učila již ve školním věku. Lektorskou a trenérskou praxi začala v roce 2002. Trenérskou praxi mimo jiné absolvovala také na Harvard University (USA). Je držitelkou akreditace u MŠMT na rekvalifikační kurzy se zaměřením NW. Nordic Walking, následně Nordic Running úspěšně aplikuje v rámci kondiční přípravy u výkonnostních i vrcholových sportovců.

Na výše uvedený kurz je možné navázat rekvalifikačním kurzem, po jehož absolvování získáte Živnostenské oprávnění. Absolvujete-li rekvalifikační kurz do 6 měsíců od dvoudenního kurzu, nemusíte se účastnit jeho 1. části.

Termíny kurzu 2024:

29. - 30. června

(Kurzy probíhají celoročně, další termíny doplníme.)

Náplň kurzu:

teoretická a praktická výuka zaměřená na získání vědomostí a dovedností pro vedení lekcí NW se zaměřením na rekreační chůzi, následně kondiční lekce i sportovní trénink

Teoretická část

Praktická výuka

Cena:

4980 Kč (20% SLEVA PRO ČLENY ČESKOMORAVSKÉ FEDERACE NORDIC WALKING = 3980 Kč).

Cena zahrnuje:

Místo konání:

Benešov u Prahy - praktická výuka v areálu zámku Konopiště, teorie v centru FaktorPlus

Zahájení v sobotu v 9 hod. v centru FaktorPlus, ukončení v neděli cca v 16:30 hod.

Lektoři kurzu:

Časový harmonogram kurzu:

zašleme přihlášeným účastníkům kurzu emailem po zaplacení kurzovného

S sebou:

Uzávěrka přihlášek:

uzávěrka přihlášek je 3 dny před zahájením kurzu

(Přihlášky telefonicky na čísle 608815146 - Mgr. Jana Stejskalová.)

Počet účastníků kurzu:

kurzy probíhají při účasti min. 5 až max. 10 účastníků

Platební podmínky:

kurzovné (4980 Kč, členové Českomoravské federace NW 3980 Kč) prosíme uhradit bankovním převodem – jednorázově!

Do zprávy pro příjemce uveďte své PŘÍJMENÍ.

Číslo účtu: 160727532/0300

Storno podmínky:

V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 4980 Kč resp. 3980 Kč) vrácena zpět.

Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.

 


 

Pro případné dotazy či zájem o rezervaci místa nás kontaktujte na tel. 608815146 (Mgr. Jana Stejskalová) nebo e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript !

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > INSTRUKTOR Nordic Walking - intenzivní kurz

2008-2024 © FAKTORPLUS.CZ