FAKTOR PLUS

Kurz BODYWEIGHT (cvičení s vlastním tělem)

bodyweight - russian - twist 2

Nejbližší termín: 30. 11. 2024 (sobota)

Místo konání: Benešov

Kurz je určen všem sportovním příznivcům a vyznavačům zdravého pohybu. Instruktorům, trenérům, lektorům nebo zkrátka lidem, kteří si chtějí čistě pro vlastní potřebu rozšířit své sportovní obzory a naučit se, jak účinněji pracovat na fyzické kondici potažmo snížit tělesnou hmotnost, krevní tlak, vyšší hladinu cholesterolu, hladinu cukru v krvi či eliminovat bolest kloubů a zvýšit jejich pohyblivost aj.

 

 

Bodyweight je...
Cvičení s vlastním tělem, které respektuje anatomické základy člověka, k němuž nepotřebujete nářadí a náčiní a přesto můžete zlepšovat svoji celkovou kondici, svalovou sílu, vytrvalost, koordinaci i stabilitu. Cvičení je nenáročné na prostor a proto použitelné kdekoli a kdykoli - ve venkovním prostředí i v interiéru (zahrada, louka, les, byt, kancelář, hotelový pokoj apod.). Je určené všem, tedy začátečníkům, pokročilým či vrcholovým sportovcům bez ohledu na věk. Cvičení je pestré, tudíž zábavné, ale i náročné. Cvičení Bodyweight systému je základem pro různé v současnosti moderní programy jako je např. HIIT (intenzivní intervalový trénink) či Core trénink – pohyblivost, stabilita, síla středu těla aj.

Náplň kurzu:

Termíny:
  • 30. listopadu 2024 (sobota)

Harmonogram

9:00 – 10:00                         teoretická část

10:00 – 12:00                       seznámení se s jednotlivými cviky (zásobník cviků)

12:00 – 12:45                       oběd

12:45 – 15:15                       praktický nácvik + protahovací cvičení

15:15 – 16:15                       tvoříme sestavy

16:30                                    předání certifikátů

Cena:

2490 Kč 

Na kurzu obdržíte:

Hlavní lektor kurzu:

Od roku 1988 se věnuje zátěžové fyziologii (tvorbě kondičních programů) v rámci sportovní přípravy vrcholových i rekreačních sportovců (mužů i žen) jednotlivců i kolektivů. V roce 1996 začal pracovat i v oblasti výživy ve vrcholovém následně rekreačním sportu a v současnosti je jedním z mála odborníků, kteří dokáží na špičkové úrovni tvořit souběžně kondiční i výživové plány. Provozuje soukromou praxi v uvedených aktivitách. Zabývá se také poradenstvím v rámci redukce tělesné hmotnosti obecné populace (dětí, mládeže i dospělých). Věnuje se přednáškové a publikační činnosti.

Platební podmínky:

kurzovné 2490 Kč prosíme uhradit bankovním převodem – jednorázově!

Do zprávy pro příjemce uveďte své PŘÍJMENÍ.

Číslo účtu: 160727532/0300

S sebou:

Storno podmínky:

V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 2490 Kč) vrácena zpět.

Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.


 

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na tel. čísle 608 815 146 (Mgr. Jana Stejskalová) nebo emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > Kurz BODYWEIGHT (cvičení s vlastním tělem)

2008-2024 © FAKTORPLUS.CZ