FAKTOR PLUS

Posilování, fitness a sport: Programy a ceny

NÁZEV PROGRAMUCENA

InBody - analýza složení těla (bez konzultace)

           400 Kč          

InBody + 45 (rozšířené výsledky + konzultace)                    

600 Kč

Sestavení kondičního plánu

  od 900 Kč 

Konzultace

600 Kč

Individuální trénink s osobním trenérem         

od 600 Kč (viz. ceník níže)

Přednášková činnost

dle domluvy

Firemní programy

dle domluvy

   !!! Platba za kondiční plán - 50% ceny se hradí při první konzultaci, 50% při převzetí plánu !!!


              OSOBNÍ TRENÉR                                        CENA                     

 1 lekce

600 Kč / 60 min. / 1 osoba   

InBody - analýza složení těla (bez konzultace)

Otestujte své tělo a zjistěte, jak jste na tom! Chcete-li znát složení Vašeho těla a úroveň kondice, není nic jednoduššího než navštívit naši poradnu. Během 15 ti minut, které u nás strávíte, Vás změříme na přístroji InBody. Ve výsledné zprávě, kterou dostanete i s vysvětlením, získáte následující parametry:

• Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, bez-tuková hmota, váha
• Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
• Hodnocení tukové a svalové tkáně
• Stupeň útrobního tělesného tuku (visceral fat) 
• BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
• Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
• Tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti (Fitness Score) 
• Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
• Podoba tělesné kontroly
• Impedance v jednotlivých tělesných částech každou frekvencí zvlášť  

Měření i malých sportovců od 3 let věku!

InBody + 45 (rozšířené výsledky + konzultace)

Řešíte-li nějakou konkrétní situaci v tréninku a stravování, zdravotní problém nebo zvažujete změnu některých zvyklostí v rámci Vašeho životního stylu a nevíte si rady, nabízíme Vám tuto jednorázovou službu. Na osobní schůzce vysvětlíte poradci Vaši situaci a ten Vám potom na základě výsledků měření na InBody navrhne varianty optimálního řešení.

InBody + 45 slouží i jako pravidelné konzultace/kontroly našim klientům. Ty mají nezastupitelné místo v kondičním programu. Jejich cílem je zjistit jestli vše probíhá podle plánu (zvýšenní výkonnosti, změna tělesné hmotnosti, % celkového tuku, tělních tekutin, svalové hmoty, aj.). Poradce si v podstatě ověřuje Váš aktuální stav a hlídá, aby bylo vše v pořádku a to především z hlediska zdravotního. Doporučí další postup včetně případných změn v tělesné zátěži a stravě apod. Konzultace jsou zpravidla plánovány v rozmezí 3 – 4 týdnů.

Každá návštěva trvá přibližně 60 minut v závislosti na potřebách klienta.

 

Sestavení kondičního plánu

Je prokázáno, že aktivní životní styl zahrnující pravidelné a vhodně volené pohybové aktivity zlepšuje všechny parametry zdraví. Sestavení tréninkového plánu obsahuje tvorbu kondičního programu včetně kompenzace a regenerace. Doporučíme a vybereme s Vámi pohybové aktivity vzhledem k věku, aktuální kondici, tělesné váze a případnému zdravotnímu omezení. Vytvoříme specifický tréninkový program pro jednotlivce i kolektivy v rámci vrcholového, výkonnostního i rekreačního sportování. Tuto službu využijí všechny vrstvy, ať už jde o zkušené jedince, kteří jsou schopni provádět danou pohybovou aktivitu bez instruktora či trenéra jen s našimi doporučeními nebo ty, kteří potřebují alespoň v začátcích odbornou asistenci. Kondiční plán je vytvořen na 3 měsíce. Následně je nutná jeho úprava.

Konzultace

Jsou určeny nejen klientům v rámci kondičního programu, kde mají nezastupitelné místo (jejich náplní je kontrola Vaší práce a změn, které nastávají - hmotnost, % celkového tuku, tělních tekutin, svalové hmoty, aj. a následné doporučení dalšího postupu včetně případných změn jak v tělesné zátěži, tak i ve stravě), ale i všem sportovcům (rekreačním, výkonnostním i vrcholovým), kteří potřebují odbornou radu/pomoc. Během osobní schůzky v naší poradně nám objasníte Váš problém a my na základě získaných informací navrhneme varianty optimálního řešení. Dle potřeby Vám během konzultace provedeme základní antropometrické vyšetření. Každá návštěva trvá přibližně 60 minut v závislosti na potřebách klienta.

Individuální trénink s osobním trenérem

Co je individuální trénink?

Co lze od individuálního tréninku očekávat?

Komu je individuální trénink určen?

Co Vám garantujeme?

Jaké tipy individuálního tréninku nabízíme?

soukromá posilovna soukromá posilovna soukromá posilovna soukromá posilovna

 

Přednášky a semináře

Jsou realizovány po předchozí dohodě téměř kdekoli ve sjednaném období a čase pro jakýkoli počet posluchačů. Získáte informace o posilování a fitness, obecně sportu. Seznámíme Vás se zdravotními přínosy, základy fyziologie, anatomie, pohybové charakteristiky, správné techniky či vhodným výběrem materiálního vybavení, atd. Součástí přednášek jsou i otázky sportovní výživy a jejich doplňků. Témata jsou zpracována pro všechny věkové a výkonnostní skupiny, přičemž reagujeme na specifické požadavky jednotlivých kolektivů.

Tyto služby si najímají a jsou vhodné pro:

Firemní programy „program péče o zdraví zaměstnanců“

Co znamená program péče o zdraví zaměstnanců?

Proč se tím vůbec zabývat?

Jste spokojeni s pracovními výkony svých zaměstnanců a nebo máte jiné představy?

…Průzkumy ukazují, že lidé nejsou až tak liknaví či líní, ale mohou nebo spíše jsou nemocní, aniž to ví.

Určitě znáte strukturu svých zaměstnanců.

Jsou zdraví nebo nemocní? Mají nadváhu? Nejsou již obézní?

Civilizace spojená s vědecko-technickým rozvojem nám bohužel nepřináší jen pozitiva, ale stále více se potýkáme s nemocemi pramenícími ze změny životního stylu. Ročně v ČR přibývá cca 450 tisíc lidí s nadváhou. Narůstá počet srdečně cévních onemocnění nezřídka končících infarktem myokardu nebo mozkovou mrtvicí. Máme více nemocných cukrovkou 2. typu a vysoký krevní tlak již bereme jako běžnou záležitost. O permanentním stresu netřeba hovořit. Lidé jsou více unavení, jejich pozornost a soustředění se snižuje, tak stále klesá pracovní výkon. Množí se počet pracovních neschopností a přibývá dlouhodobě práce neschopných.

Péče o zaměstnance a jejich zdraví je skloňována téměř ve všech zemích. Bohužel trendem se ještě nestala a prosazuje se spíše ve velmi úspěšných společnostech např. formou zdravé kuchyně v rámci firemního stravování nebo prostřednictvím rozličných benefitů zaměřených na rozvoj tělesné a duševní kondice.

Námi vytvořené programy Vám ve výsledku nepřinesou jen ekonomické úspory, ale perspektivu zdravého produktivního zaměstnance. Snažíme se, aby byly vždy tím nejoptimálnějším řešením na míru v rámci dané specifikace Vašich požadavků.

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Posilování, fitness a sport > Programy a ceny

Realizace: fullvent

2008-2022 © FAKTORPLUS.CZ