FAKTOR PLUS

O nás

Firma FaktorPlus se zabývá stravovacími, kondičními, regeneračními a dalšími programy v péči o zdraví. Naší specializací je dietologie a poradenství ve výživě včetně fitness aktivit (zejména Nordic Walking, inline bruslení, Nordic Blading, posilování všeho druhu, kompenzační cvičení pohybového aparátu dle specifických požadavků daného jedince s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu a možnostem).

Držíme se filozofie, která je založena na pokoře a úctě k danému vědnímu oboru. Snažíme se vždy v maximální možné míře najít přijatelné řešení pro každého jednotlivce či skupinu, která nás osloví. Programy sestavujeme originálně na míru společně s klientem.

Naše práce je založena na osobním přístupu. Máme bohaté zkušenosti s programy pro běžnou populaci i vrcholové sportovce. Našich služeb využívají také firemní týmy, profesní skupiny, školská zařízení či neziskové organizace. Sestavované programy jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní skupiny.

Nenabízíme služby, které nikdo nemá, protože v oblasti zdravého životního stylu už bylo vše před několika tisíci lety vymyšleno. Ale ve srovnání s konkurencí je nabízíme jinak… Důraz klademe na použití nejmodernější techniky jako např. analyzátory InBody. Trváme na konzervativních přístupech ke vzdělání a vědomostem. Kdo chce s námi spolupracovat, musí tento fakt respektovat a permanentně se vzdělávat. Našim klientům zajišťujeme vždy beze zbytku maximum možného. Nestavíme na asertivitě zavánějící polovičatostí, ale na detailně rozpracované metodice ve všech oblastech, kterými se zabýváme. Naší vizitkou např. jsou již stovky spokojených klientů, počítáno jen v oblasti dietologie a poradenství ve výživě. A to není reklamní trik, ale relevantní údaj doložitelný naší kartotékou. Pro nás není úspěchem, že někdo zhubne 10 kg a jak už to tak běžně chodí především v netukové tkáni a se zdravotními problémy. S námi klienti hubnou nejen „pár“ (5, 10, 20) potřebných kilogramů, ale není ojedinělou záležitostí snížení tělesné hmotnosti o více jak 50 kg a ve zdraví. Spolupracujeme také s lékaři různých oborů a řešíme problémy diabetu, cholesterolu, homocysteinu, srdečně-cévních chorob aj. Ve FaktorPlus se lidem vrací zdraví, kondice, sebevědomí (plnohodnotný neomezený způsob života).

Prezentujeme se především kvalitou a úrovní odvedené práce a všem nabízíme, aby se o tom přesvědčili na vlastní kůži. Nejdeme na trh s brakem v luxusním obalu, ale lijeme vínko čisté a nic nám v něm neplave.

Ač se to v dnešní době, kdy stěžejní roli ve společnosti hraje především tržní ekonomika, jeví spíše jako klišé, vždy přistupujeme ke své práci s vědomím, že jsme zde pro naše klienty a ne naopak.

 


 

mgr-petr-jez

Mgr. Petr Jež

Od roku 1988 se věnuje zátěžové fyziologii a regeneračním procesům v rámci sportovní přípravy jednotlivců i kolektivů všech věkových kategorií (mužů i žen). Roku 1996 začal pracovat v oblasti výživy ve vrcholovém i rekreačním sportu. Je členem Aliance výživových poradců. Zabývá se poradenstvím v rámci redukce tělesné hmotnosti dětí, mládeže i dospělých z řad obecné populace. Věnuje se přednáškové a publikační činnosti.

 

 

 

 

mgr-jana-stejskalova

Mgr. Jana Stejskalová

Vystudovala Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci obor rekreologie, specializace – management životního stylu. Obhájila diplomovou práci se zaměřením na výzkum a testování účinků Nordic Walking na organismus (zátěžová fyziologie). Absolvovala půlroční studijní stáž na University of Jyväskylä ve Finsku – Fakulty of Health Science and Sport. Od roku 2008 je držitelkou mezinárodní licence trenér Nordic Walking (Holandsko), certifikát INWA (International Nordic Walking Association). Byla reprezentantkou v běhu na lyžích a NW, který je neodmyslitelnou součástí přípravy lyžařů běžců se učila již ve školním věku. Lektorskou a trenérskou praxi začala v roce 2002. Trenérskou praxi mimo jiné absolvovala také na Harvard University (USA). Je držitelkou akreditace u MŠMT na rekvalifikační kurzy se zaměřením NW. Nordic Walking, následně Nordic Running úspěšně aplikuje v rámci kondiční přípravy u výkonnostních i vrcholových sportovců.

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz

2008-2024 © FAKTORPLUS.CZ