FAKTOR PLUS

Zdravý den s Nordic Walking - ZÁKLADNÍ kurz

foto-01

Termíny: 7. dubna (neděle)

Skupinová akce, při níž můžete "ochutnat" něco z praxe i teorie NW pod vedením Mgr. Jany Stejskalové. Zdravý den s Nordic Walking je vhodnou volbou pro ty, co s NW začínají a chtějí se naučit správné technice již v základu tak, aby se vyhnuli začátečnickým chybám. Ale také těm, kteří dbají o své zdraví a kondici, věnují se severské chůzi a chtějí zdokonalit svoji techniku.

Všem vyznavačům Nordic Walking, kteří již chodí pravidelně a stále zdokonalují své dovednosti nebo absolventům našeho zdravého dne, které tento sport tzv. „chytil“ nabízíme velmi zajímavý intenzivní INSTRUKTORSKÝ kurz NW

 

Odborným garantem je Mgr. Jana Stejskalová

Vystudovala Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci obor rekreologie, specializace – management životního stylu. Obhájila diplomovou práci se zaměřením na výzkum a testování účinků Nordic Walking na organismus (zátěžová fyziologie). Absolvovala půlroční studijní stáž na University of Jyväskylä ve Finsku – Fakulty of Health Science and Sport. Od roku 2008 je držitelkou mezinárodní licence trenér Nordic Walking (Holandsko), certifikát INWA (International Nordic Walking Association). Byla reprezentantkou v běhu na lyžích a NW, který je neodmyslitelnou součástí přípravy lyžařů běžců se učila již ve školním věku. Lektorskou a trenérskou praxi začala v roce 2002. Trenérskou praxi mimo jiné absolvovala také na Harvard University (USA). Je držitelkou akreditace u MŠMT na rekvalifikační kurzy se zaměřením NW. Nordic Walking, následně Nordic Running úspěšně aplikuje v rámci kondiční přípravy u výkonnostních i vrcholových sportovců.

Termíny konání kurzu 2024 v Benešově: 

7. dubna

(Zahájení v 9 hod. v centru FaktorPlus, ukončení cca ve 13:00 hod.)

Zdravé dny s Nordic Walking budou probíhat celoročně - brzy doplníme další termíny.

Náplň dne:

Kurz není závod!!! Hodně se zastavujeme, vysvětlujeme si, učíme se...

Kurzu se tak nemusí bát účastnit ani starší či méně zdatní jedinci, naopak i sportovci si přijdou na své!

Cena:

890 Kč (půjčení holí ZDARMA)

(30% SLEVA PRO ČLENY ČESKOMORAVSKÉ FEDERACE NORDIC WALKING, tj. 620 Kč)

Cena zahrnuje:

• 4 hodiny výuky Nordic Walking

• v případě zájmu zapůjčení speciálních NW holí, které si také můžete na kurzu zakoupit

Místo konání:

Benešov u Prahy – areál zámku Konopiště

Lektoři:

Mgr. Jana Stejskalová

Platební podmínky:

Kurzovné (890 Kč, resp. 620 Kč) prosíme uhradit bankovním převodem – jednorázově! (Nejpozději 3 dny před záhájením daného kurzu.)

Do zprávy pro příjemce uveďte své PŘÍJMENÍ.

Číslo účtu: 160727532/0300.

Storno podmínky:

V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 890 Kč, resp. 620 Kč) vrácena zpět.

Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.

S sebou:

pohodlné sportovní oblečení, pevnou sportovní obuv (ne kotníkovou a také ne sandále!), pití a svačinu.


Pro případné dotazy či zájem o rezervaci místa nás kontaktujte na tel. 608815146  (Mgr. Jana Stejskalová) nebo e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript !

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > Zdravý den s Nordic Walking - ZÁKLADNÍ kurz

2008-2024 © FAKTORPLUS.CZ