FAKTOR PLUS

Kurz FIT & HAPPY

body-weight-workout-2

Kurz FIT & HAPPY - proměna za 10 týdnů

Všichni víme, co je třeba dělat – pravidelně a správně jíst, zdravě se hýbat, dodržovat pitný režim a nezapomínat na adekvátní odpočinek. Avšak mnoho žen, které se rozhodnou ke změně životního stylu, to časem vzdá. Samy totiž tápou, experimentují, až nakonec ztratí motivaci a skončí. Ve skupinovém kurzu pouze pro ženy se naučíte, jak natrvalo zhubnout, vytvarovat postavu, žít zdravě a cítit se skvěle.

Tento kurz bude probíhat v menší skupince žen – max. 10 osob!
Co je obsahem kurzu a co na kurzu získáte?

Termín kurzu:

Před zahájením kurzu proběhne Vaše konzultace s výživovým poradcem + měření na InBody. Následně Vám výživový poradce sestaví osobní jídelníček (8 denních variant vč. doporučení), který Vám předá před úvodní lekcí cvičení.

První cvičení se uskuteční pravděpodobně úterý 23. ledna 2018.

Ukončení kurzu proběhne ve čtvrtek 29. března (kdy proběhne také závěrečné kontrolní měření na InBody).

Kdy a kde budeme cvičit?

2x týdně v čase 18:00 - 19:00 hod. ev. 19:15 - 20:15 hod. (každé úterý a čtvrtek) - čas na převlečení před a po cvičení není zahrnutý v uvedeném čase cvičení.

Cvičení budou zaměřena na zpevnění, kondici, rýsování aj. - „CORE" trénink. „Core" znamená jádro a daný systém dokáže aktivovat (posilovat) vnitřní (hluboké) ale i vnější svaly středu těla. Prostřednictvím „Core" cvičení posílíte zejména svaly v oblasti zad a břicha, potažmo kyčlí a pánevního dna. Budete-li mít dostatečně silné svaly středu těla, získáte správné držení těla, zabráníte nebo odstraníte bolesti v oblasti zad, zejména bederní a křížové, odstraníte nebo předejdete bolestem v oblasti pánve a jejímu přílišnému naklonění vpřed. Budeme cvičit i Bodyweight systém. Jak už sám název napovídá, jsou to silová cvičení, při kterých jedinec vytváří odpor pohybem svého těla a nepotřebuje nářadí. Cvičení je pestré, zábavné, ale i náročné. Zaměříme se také na cvičení dle Ludmily Mojžíšové věnující se uvolnění, následně i posílení svalů udržujících správné postavení páteře a pánevního dna.

Místo konání: Sokolovna v Benešově, aerobní sál v 1. patře - mapu a GPS naleznete ZDE. (parkování ZDARMA!)

Cena kurzu:

4900 Kč

Výživový plán Vám sestaví: 

Mgr. Petr Jež - více informací ZDE.

 

V případě jakýchkolidotazů nás kontaktujte na tel. čísle 724 033 133 (Mgr. Petr Jež) nebo emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > Kurz FIT & HAPPY

Realizace: fullvent

2008-2018 © FAKTORPLUS.CZ