FAKTOR PLUS

Kurz FIT & HAPPY

body-weight-workout-2

Kurz FIT & HAPPY - proměna za 10 týdnů

Všichni víme, co je třeba dělat – pravidelně a správně jíst, zdravě se hýbat, dodržovat pitný režim a nezapomínat na adekvátní odpočinek. Avšak mnoho žen, které se rozhodnou ke změně životního stylu, to časem vzdá. Samy totiž tápou, experimentují, až nakonec ztratí motivaci a skončí. Ve skupinovém kurzu pouze pro ženy se naučíte, jak natrvalo zhubnout, vytvarovat postavu, žít zdravě a cítit se skvěle.

Tento kurz bude probíhat v menší skupince žen – max. 6 osob!

OBSAZENO!!! Kurz právě probíhá...

NOVÝ KURZ OTEVŘEME NA JAŘE 2020!!!

 

Co je obsahem kurzu a co na kurzu získáte?

Termín kurzu:

Před zahájením kurzu proběhne Vaše konzultace s výživovým poradcem + měření na InBody. Následně Vám výživový poradce sestaví osobní jídelníček (8 denních variant vč. doporučení), který Vám předá před úvodní lekcí cvičení.

První cvičení se uskuteční v týdnu od ??? doplníme... (jaro 2020)

Ukončení kurzu proběhne ??? doplníme... (v tomto týdnu proběhne také závěrečné kontrolní měření na InBody).

Kdy a kde budeme cvičit?

2x týdně:

Čas na převlečení před a po cvičení není zahrnutý v uvedeném čase cvičení.

Cvičení budou zaměřena na zpevnění, kondici, rýsování aj. - „CORE" trénink. „Core" znamená jádro a daný systém dokáže aktivovat (posilovat) vnitřní (hluboké) ale i vnější svaly středu těla. Prostřednictvím „Core" cvičení posílíte zejména svaly v oblasti zad a břicha, potažmo kyčlí a pánevního dna. Budete-li mít dostatečně silné svaly středu těla, získáte správné držení těla, zabráníte nebo odstraníte bolesti v oblasti zad, zejména bederní a křížové, odstraníte nebo předejdete bolestem v oblasti pánve a jejímu přílišnému naklonění vpřed. Budeme cvičit i Bodyweight systém. Jak už sám název napovídá, jsou to silová cvičení, při kterých jedinec vytváří odpor pohybem svého těla a nepotřebuje nářadí. Cvičení je pestré, zábavné, ale i náročné. Zaměříme se také na cvičení dle Ludmily Mojžíšové věnující se uvolnění, následně i posílení svalů udržujících správné postavení páteře a pánevního dna.

Místo konání: Sokolovna v Benešově, aerobní sál v 1. patře - mapu a GPS naleznete ZDE. (parkování ZDARMA!)

Cena kurzu:

4900 Kč

Výživový plán Vám sestaví: 

Mgr. Petr Jež - více informací ZDE.

 

V případě jakýchkolidotazů nás kontaktujte na tel. čísle 724 033 133 (Mgr. Petr Jež) nebo emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

--

Účastnice (účastník) zaplacením kurzovného vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením.

Facebook

E-SHOP

Váš košík je prázdný

Českomoravská federace Nordic Walking

Faktorplus.cz > Akce > Kurz FIT & HAPPY

Realizace: fullvent

2008-2020 © FAKTORPLUS.CZ